לאחר כ-70 שנות פעילות של בית סנהדריה בשכונת קטמון הירושלמית, בתחילת השנה הבאה היא עוברת למשכנה החדש בשכונת עין-כרם.

המתחם רחב הידיים יכלול בתוכו את כל מה שילדים צריכים בשביל לגדול טוב יותר!

מבנה גדול וייחודי לכל משפחתון, חדרי מגורים מרווחים ומאובזרים, מועדונית, חדרי טיפול ופעילות, מוקפים בחורש טבעי, נוף מרהיב ואוירה קסומה.

אנו שמחים ונרגשים לשתף את ידידי בית סנהדריה ואת קהילת העוסקים במערכות הרווחה והחינוך בישראל, שבימים אלו הולכות ומסתיימות להם ההכנות האחרונות לקראת המעבר המתוכנן של בית סנהדריה למתחם החדש בשכונת עין-כרם שמתוכנן להתקיים מיד בשובם של החניכים לפנימייה מחופשת חג הסוכות הקרוב.

לאחר כשבעים שנות פעילות עניפה של בית סנהדריה במבנים ההיסטוריים שבשכונת קטמון הוותיקה בירושלים, היא מתעתדת בס"ד לעבור בתחילת השנה הבאה למשכנה החדש בשכונת עין-כרם (בית פוירשטיין לשעבר), במתחם רחב הידיים שיכלול בתוכו את כל מה שילדים צריכים בשביל לגדול טוב יותר!

מבנה גדול וייחודי לכל משפחתון, חדרי מגורים מרווחים ומאובזרים, מועדונית ענקית, חדרי טיפול חדישים ופינות פעילות ויצירה ציוריים – כולם מוקפים במרחבים של חורש טבעי, נוף מרהיב ואוירה קסומה.

אתם מוזמנים להתרשם מגלריית התמונות של המתחם החדש המתפרסמת באתר 'בית סנהדריה', ולהצטרף איתנו בהתרגשות וציפייה לתקוות ולאיחולים שהמקום ישמש בית טיפולי מקצועי ותורני כמיטב המסורת של בית סנהדריה הוותיקה, יחד עם התנאים הסביבתיים המשופרים והמשודרגים שיתרמו להעצמת איכות החיים של ילדי משפחת בית סנהדריה, בכל קנה מידה. במרחבי המגורים, הטיפול, הלמידה והפנאי.

שלט רחוב חונכים בית חדש